Şartlar ve Koşullar

  Binawf.net Şartlar ve koşullar

   

  Önsöz

  Binawf.net'a hoşgeldiniz.

  Binawf Technology (İstanbul, Türkiye ve / veya iştirakleri olan "Binawf" şirketinde kurulu kapalı bir ortaklık), e-ticaret sitesinde diğer ürün ve hizmetler olarak hizmet ve özellikler sunmaktadır. Binawf.net adresini ziyaret ettiğinizde veya alışveriş yaptığınızda Binawf ürünlerini veya Binawf cep telefonu ürünlerinin uygulama servislerini veya yukarıda bahsedilen herhangi bir ürünle Binawf tarafından sağlanan yazılımın tümünü "Binawf Hizmetler" olarak anılacak olan yazılımın kullanımı ile kullanabilirsiniz. Binawf tarafından sağlanan hizmetlerin kullanımı aşağıdaki kayıt ve koşullara tabidir.

  Birinci: Temel Açıklayıcı Hükümler

  İkinci: Onay ve yasal kapasite

  Üçüncü: Gizlilik ilkesi ve bilgilerin gizliliği

  Dördüncü: Lisanslar

  Beşinci: Elektronik Haberleşme

  Altıncı: Fikri Mülkiyet Hakları

  Yedinci: Satıcı şart ve koşulları

  Sekizinci: Alıcının şartları ve koşulları

  dokuzuncu: Sorumluluk ve Sınırlama kanunu sorumluluğu

  Onuncu: Genel Hüküm ve Koşullar

  ------------------------------------------------

  Önsöz, bu Anlaşmanın ayrılmaz bir parçası olup, birlikte okunup yorumlanmaktadır.

  Birinci: Temel Açıklayıcı Hükümler

  Bu Anlaşma'da, bağlam aksini gerektirmedikçe, terimlerin anlamları aşağıdaki gibidir:

  "Ürün" satılık herhangi bir malzeme anlamına gelir. Ürün, bir hizmet veya herhangi bir bileşen olabilir ve maddi, gerçek veya elektronik biçimde olabilir.

  "Satıcı", bir miktar para ödemek karşılığında bir şey veya mülk satan kişi veya kuruluş anlamına gelir.

  "Alıcı", satınalma siparişini satıcıya gönderen kişi veya kuruluş anlamına gelir.

  İkinci: Onay ve yasal kapasite

  Kullanıcılar, bu sözleşmeye girme ve bu sözleşmeyi kabul etme ve aşağıdaki koşullar altında sınırsız yasal yetkilere sahip olma konusunda yasal kapasiteye sahip olduklarını kabul eder:

  • Binawf Hizmetlerini Kullanma

  (1) Bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.

  (2) Bu belgede belirtilen kayıt ve koşulları yasal olarak yerine getirmekle yükümlüsünüz.

  Bu yüzden lütfen dikkatle okuyun.

  • Sitenin kullanımı

  (1) Siteyi ziyaret etme hakkı: En az 18 yaşında olmalısınız veya ailenizi veya yasal koruyucunuzun gözetiminde siteyi ziyaret edin.

  (2) Üyelik için uygunluk:

  1. A) 18 yaşında olmalısın.
  2. B) 18 yaşın altındaysanız, Binawf'nun hizmetlerini yalnızca bir ebeveyn veya vasinin gözetiminde kullanabilirsiniz.
  3. C) Bu anlaşma ya da yasaya göre Binawf'un başka herhangi bir haklarından sakınmaksızın, Bin Awaf 18 yaşından küçük olduğunuzu görürse, siteye erişiminizi kısıtlama veya üyeliğinizi sona erdirme hakkını saklı tutar.

  (3) Bir ticari işletme olarak kayıt yaptırırsanız, bu varlığı bu kullanıcı sözleşmesine bağlama yetkisine sahip olduğunuzu ve temsil ettiğiniz ticari varlığın çevrimiçi ticarete ilişkin yürürlükteki kanunlara tabi olacağını kabul etmiş sayılırsınız.

  (4) Ticari kişi ve kuruluşların web sitesinde birden fazla hesap kaydı yasaktır.

  (5) Binawf hizmetlerini web sitesinde bulunan hesabınızla kullanmanız gerekebilir ve hesabınızı kullanarak web sitesinde oturum açmanız gerekebilir.

  (6) Hesabınızı ve şifrenizi güvenli ve gizli tutmak, hesaplarına kimin erişebileceğini belirlemek ve hesabınız veya şifrenizle ilgili tüm faaliyetlerin sorumluluğunu üstlenmekle yükümlü olduğunuz sorumluluk size aittir.

  (7) Gerekli bilgileri web sitesine girerken doğru olmayı taahhüt edersiniz ve bu bilgileri, kendisi için yeni bir bilgi olduğunda düzeltme, değiştirme veya güncelleme amacıyla periyodik olarak bu bilgileri gözden geçirmekle yükümlüdür aynı veri ve belgeleri koruyun.

  (8) Binawf'a sunulan tüm niteliklerin deneyim, beceri ve kimlik bilgilerinin doğru ve doğru olduğunu onaylıyorsunuz. Aksi halde, Binawf sağladığınız bilgilerin yanlış olduğunu fark ederse, Binawf bu sözleşmeyi önceden bildirmeksizin feshetme hakkını saklı tutar.

  (9) Binawf tarafından Kullanıcıya verilen tüm emir ve talimatları gözlemlemeyi taahhüt edersiniz.

  (10) Şifrenizin veya hesabınızın yetkisiz kullanımı veya herhangi bir güvenlik ihlalinden derhal Binawf'e haber vermeyi kabul etmiş oluyorsunuz.

  (11) Hiçbir durumda Binawf, kullanıcı adınızın ve / veya şifrenizin ifşa edilmesinden kaynaklanan her türlü kâr, şerefiye veya zararın dolaylı, dolaysız veya dolaylı olarak kaybından veya kayıplarından sorumlu olmayacaktır.

  (12) Hesap sahibinin açık izni olmaksızın başka bir kişinin hesabını istediğiniz zaman kullanamazsınız.

  (13) Hesabınızın sizin tarafınızdan veya siteye, hizmetlere ya da başka bir şekilde, sizin belirlediğiniz kullanıcı adı ve parolasını kullanarak erişmesini sağlayan herhangi bir kişi tarafından, hesabınıza uygunsuz, yetkisiz ya da yasadışı olarak kullanıldığı için Binawf.net'u geri ödemeyi kabul etmektesiniz erişim.

  (14) Binawf kayıt formu tarafından istendiğinde kendiniz hakkında doğru, doğru, güncel ve eksiksiz bilgi sağlayacaksınız.

  (15) Size sağlanan herhangi bir üyenin bilgisine Binawf veya başka bir kullanıcı tarafından gizli olarak davranacaksınız.

  (16) Kayıt Verilerini doğru, doğru, güncel ve eksiksiz olarak muhafaza edeceksiniz ve derhal güncelleyeceksiniz.

  (17) Yanlış, hatalı, güncel olmayan veya eksik olan herhangi bir bilgiyi verirseniz veya Binawf'ın bu bilgilerin doğru, yanlış, güncel veya eksik olmadığını veya öngörülemeden bu Kullanıcı Sözleşmesine uygun olmadığını düşünmek için makul gerekçelere sahipse Binawf, bu Kullanıcı Sözleşmesine veya yasalara göre Binawf'un diğer haklarına ve telafilerine, Siteye ve / veya Siteye üyeliğinize erişiminizi süresiz olarak askıya alma, sınırlandırma veya geri alma hakkına sahiptir.

  (18) Teyit edilmemiş / doğrulanmamış hesapları veya uzun süre aktif olmayan hesapları iptal etme hakkımızı da saklı tutuyoruz.

  (19) Kullanıcı, bu Sözleşmeye girmeyi kabul ederken, Kullanıcı, bu Sözleşmede özellikle belirtilenler dışında, Binawf tarafından veya Binawf adına yapılan temsil, garanti veya diğer güvencelere dayanmamıştır.

  (20) Taraflar, işbu Sözleşmenin taraflar arasındaki tüm anlaşmayı içerdiğini kabul etmekte ve taraflar, işbu Sözleşmeyi yürürlüğe koymada sözlü veya yazılı herhangi bir beyannameye dayanmadıklarını kabul etmekle yükümlüdürler.

  (21) Kullanıcı, Site'nin herhangi bir yasadışı kullanımını tespit ettikten sonra Binawf'yi bilgilendirecektir.

  (22) Ücretli Hizmetler (Yıllık abonelikler, Reklamlar ve Komisyonlar dahil) için lütfen buradaki satın alma bölümünü okuyun.

   

  Üçüncü: Gizlilik ilkesi ve bilgilerin gizliliği

  Bu gizlilik politikası, Binawf'in bu web sitesini kullandığınızda Binawf'e verdiğiniz bilgileri nasıl kullandığını ve koruduğunu belirtir. Binawf gizliliğinizin korunmasını sağlamayı taahhüt eder. Bu web sitesini kullanırken tanımlanabileceğiniz bazı bilgileri vermenizi rica ediyoruz, o zaman yalnızca bu gizlilik bildirimi uyarınca kullanılacağından emin olabilirsiniz.

  (1) Araştırma, pazarlama (doğrudan veya başka), ürün geliştirme ve planlama da dahil olmak üzere size hizmet sunmak ve hizmetin iyileştirilmesi için sizin hakkınızdaki kişisel bilgileri kullanıp açıklamamıza katılıyorum.

  (2) Bizden veya diğer kullanıcılarına sağladığı, kişisel ya da başka herhangi bir bilgi ya da ürünü kullanmak için münhasır olmayan, dünya çapında, sürekli, geri alınamaz, telif ücretsiz (çoklu katmanlar aracılığıyla), alt lisans hakkı Binawf hibe web siteyi ve / veya Siteyi, kayıt veya satış işleminde, geribildirim alanında veya herhangi bir e-posta yoluyla veya Sitenin diğer özellikleri veya kullanımı yoluyla ("Bilgi") işletme amacıyla ve web siteyi bu kullanıcı sözleşmesine ve gizlilik Politikasına uygun olarak teşvik etmek.

  (3) Bilgi'den yalnızca siz sorumlusunuz ve çevrimiçi dağıtımınız ve Bilgilerin yayınlanması için pasif bir yol olarak hareket ediyoruz.

  (4) Teklif satın alma veya listeleme süreçlerinde veya geribildirim alanı, tartışma forumu veya herhangi bir e-posta da dahil olmak üzere web sitedeki herhangi bir yerdeki telefon numaralarını, adresleri veya e-posta adreslerini içeren fakat bunlarla sınırlı olmayan iletişim bilgilerinizi ifşa etmeyeceksiniz Site'nin Binawf kullanımını bypass etmeyi amaçlayan özelliği.

  (5) E-posta adresleri ve diğer iletişim bilgileri de dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın kullanıcılar hakkında hasat veya başka türlü bilgi toplamayacaksınız.

  (6) Kullanıcılarla ilgili herhangi bir kişisel bilgiyi ifşa etmeyeceğinizi ya da yayınlamayacağınızı veya diğer kullanıcılarla (yalnızca kendi takdirimize bağlı olarak) gizlilik ve / veya yürürlükteki yasaların ihlali oluşturabileceği bir şekilde bilgilere erişmeyeceğinizi veya kullanmayacağınızı.

  (7) Binawf kişisel olarak tanımlanabilir bilgilere yetkisiz erişime karşı korunmak ve kişisel olarak tanımlanabilen bilgileri güvenli bir şekilde saklamak için makul önlemler alır (fiziksel, organizasyonel ve teknolojik önlemler alır). Bununla birlikte, Internet güvenli bir ortam değildir ve kişisel bilgilerinizin gizliliği asla garanti edilemez.

  (8) Binawf üçüncü şahısların uygulamaları üzerinde herhangi bir denetime sahip değildir (örneğin, bu Siteye ait web sitesi bağlantıları veya kendiniz veya başkası olarak yanlış beyanda bulunan üçüncü şahıslar).

  (9) Binawf size pazarlama iletişimi göndermek için kendinize sağladığınız kişisel bilgilerinizi işleyebileceğini ve bu Sitenin Gizlilik Politikası'nın kişisel tanımlanabilir bilgilerimizi toplama, işleme, kullanma veaktarmamıza tabi olduğunu kabul edersiniz.

  (10) Kullanıcı ve Ekibi Çalışması, Siteyle ilgili bilgilerin gizliliğini korumayı ve Siteyi dikkate alınarak veya dikkate alınmaksızın üçüncü taraflara işlerlik kazandıran herhangi bir bilginin açıklanmasını üstlenmeyi taahhüt eder.

  (11) Binawf, bu sayfayı güncelleyerek bu politikayı zaman zaman değiştirebilir. Herhangi bir değişiklikten memnun olduğunuzdan emin olmak için bu sayfayı zaman zaman kontrol etmeniz gerekir

  Dördüncü: Lisanslar

  (1) Bu Kullanım Koşullarına ve Hizmet Koşullarına uymanız ve geçerli ücretlerin ödenmesi koşullarına tabi olarak, Binawf veya içerik sağlayıcıları size, erişmek ve bunlarla bağlantı kurmak için sınırlı, münhasır olmayan, devredilemez, alt lisans veremez. Binawf Hizmetlerini kişisel ve ticari olmayan olarak kullanın.

  (2) Bu lisans şunları içermez:

  1. a) bu sitenin veya içeriğinin yeniden satışı veya ticari kullanımı;
  2. b) herhangi bir ürün listelemesinin, açıklamasının veya fiyatlarının toplanması ve kullanılması;
  3. c)herhangi birBinawf Hizmetinin veya içeriğinin türev kullanımı ;

  ç) herhangi bir üçüncü taraf lehine hesap bilgilerini indirmek, kopyalamak veya diğer amaçlarla kullanmak;

  1. d) veri madenciliği, robotlar veya benzeri veri toplama ve çıkarma araçlarının kullanımı.

  (3) Bu site veya bu sitenin herhangi bir kısmı, Binawf'tan açık yazılı izin almadan ticari veya ticari olmayan herhangi bir amaçla çoğaltılamaz, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, satılamaz, satılamaz, ziyaret edilemez veya başka şekilde kullanılamaz.

  (4) çerçeveye veya Binawf açık yazılı izni olmadan Binawf (resim, metin, sayfa düzeni, veya form dahil) herhangi bir marka, logo veya diğer mülkiyet bilgileri kapsamak üzere çerçeveleme teknikleri kullanamazsınız.

  (5) Binawf'un açık yazılı onayını almaksızın herhangi bir meta etiketi veya Binawf'ın adını veya ticari markalarını kullanan başka herhangi bir "gizli metin" i kullanamazsınız.

  (6) Binawf Hizmetlerini yanlış kullanamazsınız.

  (7) Binawf Hizmetlerini yalnızca yasaların izin verdiği şekilde kullanabilirsiniz.

  (8) Sınırlı, geri alınabilir, linkin Binawf'ı veya ürünlerini veya hizmetlerini sahte, yanıltıcı, küçümseyici veya başka şekilde rahatsız edici bir madde olarak tasvir etmemesi durumunda, Binawf.net ana sayfasına bir köprü oluşturmak için münhasır olmayan bir haktır.

  (9) Açık yazılı izin olmaksızın linkin bir parçası olarak Binawf logosunu veya diğer tescilli grafik veya ticari markaları kullanamazsınız.

  (10) Bu kullanım koşullarına veya hizmet koşullarına uymazsanız, Binawf tarafından verilen lisanslar sona erer.

  (11) Bu kullanım koşullarında veya hizmet koşullarında size açıkça verilmeyen tüm haklar, Binawf veya lisans verenleri, tedarikçileri, yayıncıları, hak sahipleri veya diğer içerik sağlayıcıları tarafından saklı ve tutulmaktadır.

  Beşinci: Elektronik Haberleşme

  (1) Herhangi bir Binawf Hizmetini kullandığınızda veya bize e-posta gönderdiğinizde, bizimle elektronik olarak iletişim kuruyor olursunuz.

  (2) Elektronik olarak bize bildirimde bulunma konusunda rıza göstermiş olursunuz. Web sitelerinde veya diğer Binawf Hizmetleri aracılığıyla ilanları yayınlayarak sizinle e-posta yoluyla iletişim kuracağız.

  (3) Size sunduğumuz tüm anlaşmalar, bildirimler, açıklamalar ve diğer iletişimlerin, bu tür iletişmelerin yazılı olması gerektiği yasal gereklilikleri elektronik olarak karşıladığını kabul edersiniz.

  (4) Binawf, web siteye eklenen yeni değişiklikler, özellikler veya tanıtım faaliyetleri hakkında sizi bilgilendirmek için promosyon e-postaları göndermek için kayıt işlemi sırasında sözleşmenizi gerektirir.

  (5) Herhangi bir zamanda, tanıtım amaçlı e-postalar almak istemediğinize karar verirseniz, herhangi bir promosyon e-postasının altındaki bağlantıyı tıklayarak bu tür tanıtım e-postalarını almayı seçebilirsiniz.

  (6) Bu anlaşma uyarınca sunulması gereken bildirimler, bu anlaşmada belirtilen e-posta ile gönderilecektir.

  Altıncı: Fikri Mülkiyet Hakları

  (1) Telif hakkı

  1. a)Herhangi birBinawf Hizmetinde (metin, logo, resim, grafik, ses klipleri, düğme, ikonlar, dijital, indirilebilir dosyalar, yazılımlar, veri derleme gibi) içerilen veya bunlardan erişilen tüm içerikler, Binawf'ınveya içerik tedarikçisinin malıdır s ve Türkiye ve uluslararası telif hakkı yasaları tarafından korunmaktadır.
  2. b)BinawfHizmetinde bulunan veya içerdiği tüm içeriğin derlenmesi, Binawf'ın mülkiyetindedir ve Türkiye tarafından korunmaktadır ve uluslararası telif hakkı yasaları ve yürürlükteki sözleşmeler "örneğin Berne, TRIP'ler" dir.

  (2) Ticari Markalar

  1. a) "Binawf" ve onunla ilişkili logolar Nuclear Blast'ın ticari markaları ve / veya hizmet markalarıdır. Binawf Hizmetinde veya Binawf Hizmetinde kullanılan diğer tüm ticari markalar, hizmet markaları ve logolar, ilgili sahiplerinin ticari markaları, hizmet markaları veya logolarıdır.
  2. b)BinawfHizmetinde yer alan veya bu Binawf Hizmetinde bulunan diğer Binawf grafikleri, logoları, sayfa üstbilgileri, düğme simgeleri, komut dosyaları ve hizmet isimleri, Binawf'ın yanısıra Türkiye ve diğer ülkelerdeki ticari markaları veya ticari markalarıdır.
  3. c)Binawf'ınticari markaları ve ticaret elbiseleri, yazılı izin olmadan herhangi bir ortamda çoğaltılamaz. Binawf.
  4. d)Binawf'ınticari markaları ve ticaret elbisesi, müşterilerin arasında karışıklığa yol açabilecek herhangi bir şekilde veya Binawf'ü hor gören veya değer düşüren herhangi bir şekilde, Binawf olmayan herhangi bir ürün veya hizmetle bağlantılı olarak kullanılamaz.
  5. e)Binawftarafından herhangi bir Binawf Hizmetinde görünmeyen diğer tüm ticari markalar, ilgili sahiplerinin, Binawf ile bağlı, bağlantılı veya sponsorluğunda olan mülkiyetindedir.

   

   

  Yedinci: Satıcı şart ve koşulları

  (1) Satıcı'ın bir varlık olması halinde, bu Sözleşmenin Satıcı tarafından yürütülmesi, teslim edilmesi ve yerine getirilmesi, Satıcı'nın kurumsal usullerine uygun olarak yetkilendirilmiş olduğundan, Satıcı tarafında yapılacak başka herhangi bir işlem gerekli değildir Teslimat ve performansı ve bu Sözleşmeyi Satıcı adına imzalayan kişiyi yetkilendirmek; ve Satıcı'ın bir birey olması halinde Satıcı, bu Sözleşmeyi yürürlüğe koymak, sunmak ve yerine getirmek için tam yetki, güç ve kapasiteye sahiptir.

  (2) Satıcı, Binawf'e, Satıcının satıcının amaçladığı işlemi yapmak için Satıcı'dan hükümetten aldığı tüm resmi izinlerin kopyalarını vermeyi taahhüt eder.

  (3) Sitede satmak istediğiniz Ürünle ilgili olarak sağladığınız bilgiler makul olan kadar doğru olacaktır.

  (4) Bir siparişin çeşitli nedenlerle işlenemediği durumların bulunduğunu lütfen unutmayın. Binawf herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle herhangi bir talebi reddetme veya iptal etme hakkını saklı tutar.Siparişi kabul etmeden önce, telefon numarası ve adresi de dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan ek doğrulamalar veya bilgi vermeniz istenebilir.

  (5) Satıcı, işbu belge ile aşağıdakileri beyan ve garanti eder:

  1. a)Ürünüsatma ve elden çıkarma hakkı vardır ;
  2. b) AlıcınınÜrün'üsatın alması ve üçüncü kişilere satması konusunda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.
  3. c)Ürünleilgili tüm vergi ve harçlar ödendi.

  ç) Ürün için gerekli tüm izinler verildi; ve şu

  1. d)Ürüns, herhangi bir üçüncü tarafın haklarından muaftır.

  (6) Tamamlanma Tarihi'nde, Satıcı, Satın Alınan Ürün'ü, bu Anlaşmanın şartlarına uygun olarak profesyonel olarak bitmiş bir durumda Alıcıya teslim edecektir.

  (7) Alıcı, Satın Alma Ücretinin tamamını ve bu Anlaşmaya göre temerrüt halinde değilse, Satıcı, Satın Alınan Ürün için açık ve engellenmemiş mülkiyet unvanını Alıcıya Bitiş Tarihi itibariyle aktaracaktır. tarihi.

  (8) Satıcı, Satın Alınan Ürünün spesifikasyonunun aynı işçilik ve tasarım standardına sahip olacağına ve en azından aynı tip tasarımda Ürün s'lerine ilişkin herhangi bir spesifikasyona eşit özelliklere sahip olmasını taahhüt eder.

  (9) Satıcı, burada, bu Sözleşmenin hedefi olan bu Satılan Ürün'ün ipotek, rehin ve ipotek gibi başlıca ve / veya ikinci derece görünür ve / veya görünmez hakların tüm haklarıyla ilgili hiçbir iddia ve hürriyeti bulunmadığını beyan ve garanti eder. irtifak.

  (10) Satıcı, varsa tüm Ürünlerin imalatçısından gelen garantileri sağlamak için elinden gelen en makul gayreti göstermeyi taahhüt eder ve bu garantilerin faydalarını Alıcıya izin verilen ölçüde verir.

  (11) Satıcı yasalara uygun ürün s kusurlar için sorumlu olmayacaktır. Satıcı'nın bu Sözleşmede yer alan yükümlülüklerini yerine getirmemesi durumunda Alıcının hakları yasal hükümlere tabidir.

  (12) Satıcı, Alıcının satın alma bedeli üzerinden ödenmesi gereken tüm meblağı Satıcı'a ulaşana kadar Ürünün tam ve münhasır hak ve mülkiyetini elinde tutacaktır.

  (13) Ürünün üretiminin tamamlanması, bir Mücbir Sebep olayı nedeniyle ertelendiği takdirde, Satıcıya malın teslimatı beklenen bitim tarihi tarafından mümkün olmadığını açıkça ortaya koyduğu için Satıcı, derhal Alıcıya bildirecektir ve alıcıya yeni değerlendirilen Tamamlanma Tarihi'ni veya gecikme süresinin tahminini ve bunu takiben makul bir şekilde belirlendiğinde yeni bir Tamamlama Tarihi sunacaktır.

  (14) Satıcı, Sel, fırtınalar, grevler ve savaş eylemleri de dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan, herhangi bir Tanrı veya Mücbir Sebep Yasasının neden olduğu teslim tarihini yerine getirmek için herhangi bir başarısızlık için Alıcıya yükümlü olmayacaktır.

  (15) Erteleme süresi boyunca, Alıcının ödeme yükümlülükleri, Mücbir Sebep olayı giderilene kadar askıya alınır. Bu tarihten itibaren Mücbir Sebep olayı giderildiğinde, Alıcının ödeme yükümlülükleri yeniden başlayacaktır.

  (16) Sitedeki bir işlem sırasında size sağlanan iletişim bilgilerini çevrimdışı veya başka bir web sitesinde ek satışlar talep etmek için kullanmayacaksınız.

  (17) Bu Anlaşmalara yapılan değişiklikler, eklemeler veya yan anlaşmalar ve Satıcı tarafından yapılan garantiler yazılı olarak yapılmalıdır.

  (18) Alıcı, yürürlüğe konan yönetmelikleri uygulayan tüm kanunların hükümlerine uyacaktır.

  (19) Alıcı, Alıcının ödemelerin tüm yükümlülüklerini yerine getirmişse ve Satıcı, Tamamlanan Tarihte Satın Alınan Ürün'ü teslim edemezse, Alıcı Satıcı'ya bu sözleşmenin feshi bildirimini verebilir.

  Sekizinci: Alıcının şartları ve koşulları

  (1) Alıcının bir varlık olması halinde, Alıcının bu Sözleşmeyi yerine getirmesi, sunması ve yerine getirmesi, Alıcının kurumsal usulleri uyarınca usulüne uygun olarak yetkilendirilmişse, Alıcının başka herhangi bir işlemi gerekmemektedir bu gibi yürütme, teslimat ve performansa yetkili olmak ve bu Anlaşmayı Alıcı adına imzalayan kişiyi; Alıcının bir birey olması halinde, Alıcı'nın bu Anlaşmayı yürürlüğe koyması, sunması ve yerine getirmesi için tam yetki, güç ve kapasiteye sahip olması gerekir.

  (2) Binawf.net aracılığıyla mal ve hizmet satın alma imkanınız olabilir. Bu malların ve hizmetlerin içerik sağlayıcıları tarafından sağlandığı durumlarda, söz konusu mal ve hizmetleri bu içerik sağlayıcıları tarafından belirlenen şartlar ve koşullar çerçevesinde satın aldığınızı kabul etmiş sayılırsınız. Binawf, mallarını ve hizmetlerini satın alırken Binawf'ın içerik sağlayıcılarına sağlayabileceğiniz herhangi bir kredi kartı ayrıntısının güvenliği veya korunması için herhangi bir sorumluluk kabul etmez ve sizin yetkisiz kullanımınız nedeniyle zarar verebilecek herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu değildir. kredi kartı detayları.

  (3) Bu sitede verilen içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Bu sitede belirtilen ürün sunumları satıcı firmaların beyanları olup tarafımızdan yapılmamaktadır. Bu Sitede belirtilen beyanlar veya görüşler, bu tür içeriği yayınlayan kişinin görüşleridir ve görüşlerimizi yansıtmayabilir.

  (4) Alıcının Yükümlülükleri: Alıcı bu anlaşmanın koşullarına Ürünün s uyarınca tamamlanmasından rağmen teslim alındığı tarihten Ürün s kabul etmeyi reddederse, Alıcı yasal sahip kabul ve etkin üzerindeÜrün lar kabul edilecektir teslimatın orijinal tarihi.

  (5) Alıcı satın alma fiyatının bakiyesini ödeyecektir.

  (6) Alıcının, ödenmesi gereken tüm paralar ödeninceye kadar söz konusu Ürünle anlaşmazlık yaratmasına izin verilmez.

  (7) Alıcı ürünü teslim ederse, koşullarını ve Şartnameye uygunluğunu, alışılmış uygulamaya uygun olarak bunu yapabildiğinde en kısa sürede tespit eder. Satıcı, kabul etmek için alışılmış bir kusurun garantisini vermez ve Alıcı, elden geçirdiği tarihten itibaren 3 gün içinde, Ürün'ünde keşfedebileceği diğer kusurları Satıcı'ya bildirecektir; aksi takdirde, garanti hakkını kaybedecektir.

  (8) Alıcı, hatta, Ürün s tesliminden sonra Satıcı veya yönetim şirketi tarafından uzandı Ürün s kullanımıyla ilgili tüm yönetmelik ve talimatlara uymak zorundadır ve yapan bir biçimde satılan ürün lerkullanacaktır Disturd değil veya üçüncü şahıslara zarar vermek.

  (9) Alıcı, yürürlüğe konan yönetmelikleri uygulayan tüm kanunların hükümlerine uyacaktır.

  (10) Alıcı Ürünü keşfedtiği kusurları Satıcı'ya derhal bildirecektir. Onarımdan doğan maliyet, bu kusurlardan kendisi sorumluysa Alıcı tarafından karşılanacaktır.

  (11) Satıcı, Ürünün genel izlenimini korumak için, Alıcının önceden onay almadan kendi başına veya üçüncü taraflarca uygun görülen tüm onarım, iyileştirme ve bakım çalışmalarını yapma hakkına sahiptir.

  (12) Alıcı'nın bu Satış Anlaşmasını ihlal etmesi durumunda, Ürünün Alıcıya teslim tarihinden önce, Satıcı, herhangi bir bildirim ilanı veya yasal yargılama yapılmaksızın bu Satış Anlaşmasını derhal feshetme hakkına sahip olacaktır.

  Dokuzuncu: Sorumluluk ve Sınırlama kanunu sorumluluğu

  (1) Bu site, "olduğu gibi" ve "mevcutsa" temel alınarak sağlanmaktadır. Binawf, bu sitenin veya bu sitede bulunan bilgi, içerik, Ürünlerin çalışmasıyla ilgili açık veya zımni hiçbir beyan veya garanti vermemektedir.

  (2) Bu siteyi kullanımınızın tamamen kendi sorumluluğunuzdadır.

  (3) Binawf yürürlükteki kanunların izin verdiği ölçüde, açık veya zımni tüm garantileri reddeder.

  (4) Site, yalnızca Kullanıcıların Ürünlerin satışı ve satın alınması amacıyla birbirleriyle tanışabileceği ve etkileşimde bulunabileceği bir iletişim platformudur.

  (5) Binawf, Ürün s almaz veya satmaz.

  (6) Binawf, Site'nin iki kullanıcısı arasındaki herhangi bir işlemi hiçbir şekilde bir tarafa ya da denetime tabi tutamaz ve bir alıcı ya da satıcının bir Ürünü iade etmesini ya da ürünün iadesini kabul etmesini ya da aynı.

  (7) Binawf, bu sitenin, sunucularının veya Binawf tarafından gönderilen e-postaların virüslerden veya diğer zararlı bileşenlerden arındırılmış olduğunu garanti etmez.

  (8) Site, başkaları tarafından kontrol edilen ve başkaları tarafından idare edilen üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Binawf Ürün s için herhangi bir sorumluluk kabul veya böyle web sitelerinden ve web sitelerine herhangi bir bağlantıyı özellikli mal veya hizmet için sunduğu edemez tür web sitelerinin desteklendiği veya bu tür web siteleri virüs veya diğer tür Ürün lar a serbest olacağı bir garanti değildir tahrip edici nitelikte olduğunu ve Binawf'ın bu tür sitelerin içeriğinden veya erişilebilirliğinden sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz. Bununla birlikte, Siteye herhangi bir kullanıcı tarafından gönderilen içeriğe bağlantılar eklenemeyeceğinizi kabul ve beyan edersiniz.

  (9) Binawf'ı, listede veya yayınladıkları diğer kullanıcıların içeriğinden, eylemlerinden veya eylemlerinden veya Ürün veya Bilgilerinden sorumlu tutmayacaksınız.

  (10) Binawf, kullanıcılar arasında yapılan herhangi bir sözleşmenin ifa edilmemesi veya ihlalinden sorumlu değildir ve Ürün'ün yasal sahipliğini satıcıdan alıcıya devretmez. Herhangi bir Ürünün satışsözleşmesi, satıcı ile alıcı arasında kesinlikle iki taraflı bir sözleşme olacaktır. Hiçbir üründe, herhangi bir Ürün üzerindeki herhangi bir hak, mülkiyet veya menfaat Binawf ile elinde bulunmaz ve Binawf'ın buÜrün veya alıcı ile satıcı arasındaki sözleşme ile ilgili herhangi bir yükümlülüğü veya yükümlülüğü olmayacaktır.

  (11) Binawf yetersiz veya gecikmeli performansı, kayıplar, hasar ya da kullanılamaz Ürün s sonucu gecikmelerden sorumlu değildir.

  (12) Binawf doğrudan, dolaylı, tesadüfi, cezai ve dolaylı zararlar da dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bu sitenin kullanımından kaynaklanan herhangi bir zararın sorumluluğunu üstlenmez.

  (13) Binawf, kullanıcının Binawf.net'dan aldığı veya eriştiği herhangi bir bilginin para birimi, doğruluğu veya kalitesiyle ilgili hiçbir garanti vermez ve sorumluluk kabul etmez.

  (14) Binawf, Kullanıcı tarafından Binawf'dan istenen bilgilerin her zaman mevcut olacağına veya hizmetin arızasız kalacağına dair bir garanti vermemektedir.

  (15) Kullanıcı, Binawf aracılığıyla aldıkları veya eriştikleri bilgilere güvenmekten veya bu bilgiyi kullanmaktan tamamen sorumludur.

  (16) Binawf üzerinde hiçbir kontrole sahip ve Ürünün ler reklamı, gerçeğin veya kullanıcıların içerik veya listeleri, Ürün s satmak satıcıların yeteneği veya ödeme alıcıların yeteneği doğruluğunun kalitesi, güvenliği ve yasallığını garanti etmez Ürün s için.

  (17) Binawf, Siteden satılması veya satın alınması önerilen Ürünün nitelikleri (kalite, değer veya pazarlanabilirlik de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) konusunda herhangi bir beyan veya garanti vermemektedir. Özellikle, Binawf örtük veya açık Sitede herhangi Ürün s satışı veya satın desteklemek veya onaylamaz değil, ne de herhangi bir ürün ler kullanıcıları tarafından satılan veya kullanıcılar tarafından satın alınan bir tedarikçi veya üretici Binawf olduğunu.

  (18) Binawf, herhangi bir kullanıcısının nitelikleri (yasal başlık, kredi itibari değer veya kimlik dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın) üzerinde hiçbir beyanda bulunmamaktadır veya garanti vermemektedir.

  (1 9) Kullanıcılar, teslimat, ödeme ve sigorta ile birbirleri arasındaki gibi davranma ve şart ve koşulları bağımsız olarak kabul ederler ve Binawf bu tür düzenlemeler konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez.

  Binawf bilgilerin güvenliğini korumak için çaba gösterecektir rağmen (20) Kullanıcı, bu Kullanıcı aldığında veya Binawf.net bunların kullanımı gereçleri hiç güvenli olacağından bilgiyi garanti edemez, Binawf.net internet tabanlı hizmet olduğunu kabul ve zamanlar.

  (21) Binawf ve Binawf.net her kullanıcı olduklarını iddia edenler kimliğini sahip olduğunu teyit etmemekle birlikte.

  (22) Sen Binawf veya Binawf tarafından gördüğü, yasadışı, hileli veya anti-sosyal bir şekilde Binawf aracılığıyla sağlanan herhangi bir hizmeti kullanmaz kabul edersiniz. Kötüye kullanım, ayrımcılık, hakaret, müstehcenlik, pornografik veya genel olarak "kötü tat" bulunan e-posta veya mesaj göndermeyeceğinizi kabul ediyorsunuz.

  (23) Binawf, kendisi ya da üçüncü taraflar adına yapılan herhangi bir hata veya eksiklikten dolayı sorumluluk kabul etmez.

  (24) Binawf tüm zımni garantileri, hükümleri ve koşulları dışlar ve herhangi bir kayıp, şerefiye veya itibar kaybından veya doğrudan veya dolaylı olarak doğan, kullanımı veya kullanım yetersizliğinden kaynaklanan herhangi bir özel, dolaylı veya sonuçta ortaya çıkan hasarlardan sorumlu değildir Site.

  (25) Kullanıcıların herhangi bir talebi, talebi, anlaşmazlığı, masraf, hasar, yükümlülük veya diğer sonuçları (doğrudan veya dolaylı) nedeniyle Binawf'ı ve / veya herhangi bir memurunu ve temsilcisini serbestbırakırsınız ve tazmin edersiniz. Siteyi kullandığınızda, geçerli herhangi bir yasa uyarınca bu adreste olabilecek herhangi bir hak talebinden özellikle feragat edersiniz.

  (26) Sen nedeniyle Binawf.net kullanmanızdan kaynaklanan veya herhangi bir üçüncü taraf tarafından yapılan herhangi bir iddia veya talepten zararsız Binawf, şubeleri, içerik sağlayıcılar, diğer ortaklarımız ve çalışanlarımız, tazmin ve tutmak için ihlalini kabul ediyorum bu şartlar ve koşulların ya Binawf.net başka bir kullanıcının herhangi bir hak ihlali.

  (27) Binawf, Binawf hizmetlerini herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin değiştirme, durdurma veya askıya alma hakkına sahiptir. Eğer yoksa bu şartlar ve koşulları ihlal eğer Binawf makul görüşüne göre Binawf hizmetlerini kötüye eğer Binawf da Binawf hizmetleri kullanımınızı askıya alabiliriz.

  (28) Binawf, görevlileri, temsilcileri, içerik sağlayıcıları, diğer ortakları ve çalışanları, sizin veya herhangi bir tarafın bu belgelerden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, arızi, özel kayıp veya diğer masraflardan sorumlu değildir. şartlar ve koşullar veya Binawf.

  (29) Kullanıcı, Site veya yasalarla ilgili olarak doğan herhangi bir talep / talebe karşı Binawf.net'u, çalışanlarını, temsilcilerini ve temsilcilerini ve ayrıca Binawf Şirketler Grubu'nu, çalışanlarını, temsilcilerini ve temsilcilerini savunmak, tazmin etmek ve tutmakla yükümlüdür veya temsilcilerinin, müteahhitlerin veya acentelerinin ihmallerinden sorumlu değildir.

  (30) Bu Kullanıcı Sözleşmesini ihlal eden herhangi bir ilanı, Ürünü veya işlemi Binawf'a bildireceksiniz.

  , Binawf herhangi bir nedenle, önceden haber verilmeksizin, askıya alma veya üyelik ve / veya herhangi bir zamanda Siteye erişiminizi çekilme, sınırlayabilir bu Kullanıcı Anlaşması kapsamında veya kanunlar veya başka herhangi bir başka hak ve Binawf giderilmesi saklı kalmak kaydıyla.

  (31) sınırlama olmaksızın, bu Kullanıcı Sözleşmesinin ihlalini de kapsar.

  (32) Binawf, kullanıcılar arasındaki herhangi bir anlaşmazlığı veya anlaşmazlığı arabuluculuk etmek veya çözmek zorunda değildir.

  (33) Siteyi kullanımınızla ve bu Siteyi kullanımınızla ilgili geçerli tüm ulusal ve uluslararası yasalara ve düzenlemelere uymanız gerekir.

  (34) Sözleşmenizin şartlarını bildiğinizden emin olmalısınız.

  Onuncu: Genel Hüküm ve Koşullar

  1. İletişim Ortamları

  (1) Site'de girilen bilgilerin korunması için Site kullanıcı adlarının ve şifrelerin güvenliğini sağlamak için Kullanıcı, Binawf talimatlarına uygun olarak uygun güvenlik politikalarını uygulamayı taahhüt eder.

  (2) Ziyaretçiler, yasadışı, müstehcen, tehdit edici, hakaret edici, mahremiyeti ihlal eden, fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmediği veya üçüncü taraflara zarar vermediği sürece, öneriler, fikirler, yorumlar, sorular veya diğer bilgileri gönderebilir veya itiraz edilebilir ve yazılım virüsleri, siyasi kampanya, ticari talep, zincir mektuplar, toplu postalama veya herhangi bir "spam" formatı içermez veya içermez.

  (3) Yanlış bir e-posta adresi kullanamaz, herhangi bir kişiyi veya varlığı taklit edemez veya mesajın veya diğer içeriğin kökeni konusunda yanıltmayabilirsiniz. Binawf, bu tür içeriği kaldırma veya düzenleme hakkını (ancak zorunluluk göstermemekle birlikte) saklı tutmaktadır, ancak yayınlanmış içeriği düzenli olarak gözden geçirmemektedir.

  (4) İçeriği göndererek veya Ürünü göndererek ve aksini belirtmediğimiz sürece, Binawf'a, kullanım, çoğaltma, değiştirme, uyarlama, yayınlama, tercüme etme ve türev oluşturma hakkının münhasır olmayan, telifsiz, kalıcı olmayan, iptal edilemez ve atanmasını sağlıyorsunuz bu tür içerikleri şu an bilinen veya daha sonra geliştirilen herhangi bir medyada dünya çapında çalışıyor, dağıtıyor ve sergiliyor.

  (5) Binawf, bu içeriği sizinle paylaşmayı seçtiyseniz, bu içerikle bağlantılı olarak göndermiş olduğunuz adı kullanma hakkını verirsiniz.

  (6) Gönderdiğiniz veya gönderdiğiniz içeriğin tüm haklarına sahip olduğunuzu veya bu hakların tamamını kontrol ettiğinizi beyan ve garanti ediyorsunuz.

  (7) İçeriğin doğru olduğunu beyan ve garanti ediyorsunuz.

  (8) Temin ettiğiniz içeriğin kullanımının bu politikayı ihlal etmediğini ve herhangi bir kişi veya kuruluşun yaralanmasına neden olmayacağını beyan ve garanti ediyorsunuz; verdiğiniz içerikten kaynaklanan tüm talepler için Binawf'ı veya bağlı şirketlerini tazmin edeceklerini beyan eder.

  1. Site'yi kullanırken şunları yapmayacaksınız

  Yasadışı tehdit edici, yanlış, sahte, yanlış, yanıltıcı, iftira niteliğinde, iftira (bizim takdirine bağlı olarak) 'dir veya makul taciz oluşturduğu düşünülebilir (1) P ost bilgiler.

  (2) Sınırlamalar olmaksızın doğada bulunan herhangi bir ırkçı yorum yapmak, küfür kullanmak, başka bir kullanıcıyı kötüye kullanmak, diğerinin kültürüne saygısızlık etmek veya diğer aşağılayıcı veya uygunsuz yorumları yapmak da dahil olmak üzere doğada bulunmayan açıklamalar, sorular veya cevaplar gönderin.

  (3) Müstehcenlik sonrası Pornografi veya (tamamen kendi takdirimize bağlı olarak) ahlaksız kabul edilebilecek herhangi bir temsili de içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan bilgi veya içerikler.

  (4) Mesaj herhangi bir üçüncü tarafın fikri mülkiyet haklarını, diğer mülkiyet haklarını veya sağ gizlilik ihlal tirme veya Ürün s bildirin.

  (5) Gönderme (tamamen kendi takdirimize bağlı olarak) kamu yararına aykırı, saldırgan veya kritik siyasi içerik veya içerik oluşturan bilgi veya içerikler.

  (6) (bizim takdirine bağlı olarak) ulusal güvenliğini tehdit edebileceğini Mesaj B ilg veya içerik veya liste Ürün s.

  (7) herhangi bir şekilde kültürel veya dini açıdan rahatsız edilebilecek herhangi bir bilgi veya içerik veya liste Ürünü yayınlayın (yalnızca kendi takdirimize bağlı olarak).

  (8) (bizim takdirine bağlı olarak) genel İslam şeriatı hukuk, kurallar, ahlak, değerler, etik ve geleneklerine uygun olarak kabul edilemeyecek herhangi Inf ormation veya içerik veya liste Ürün s yazın.

  (9) Mesaj (tamamen kendi takdirine bağlı olarak) teşkil edebilir ya da kumar tanıtımı için düşünülebilir tirme veya içerik veya liste Ürün s bildirin.

  (10) Post Ürün linke ya da ekleme hakkına sahip değilsin.

  (11) Sahte veya çalınmış post Ürün s.

  (12) Ürünlerin satışa çıkarılmasında "anahtar kelime spamlemesi" kullanın.

  (13) Alıcı gönderilen şartları yerine getirmeyi başaramadıkça veya alıcının kimliğini doğrulayamazsanız, Ürünü size teslim etmemekteyiz.

  (14) Satıcı, Ürünü açıkladıktan veya açık bir yazım hatası yapıldığında veya satıcının kimliğini doğrulayamayacağınız sürece satıcı tarafından Ürün açıklamasını veya ilgili konuları önemli ölçüde değiştirmedikçetarafınızdan satın alınan Ürün'ün ödemesini teslim etmemiştir.

  (15) Sitenin geri bildirim ve derecelendirme sistemlerini (site dışındaki geribildirim bilgilerinin görüntülenmesi, alınması veya dışa aktarılması veya Binawf ile ilgisiz amaçlarla kullanılması gibi ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) zayıflatabilecek herhangi bir önlem alın.

  (16) Site hesabımızı (geribildirim de dahil olmak üzere) ve rumuz iznimiz olmaksızın başka bir kişiye aktarın.

  (17) Spam, istenmeyen veya toplu elektronik iletişim, zincir mektuplar veya piramit şemaları dağıtın veya postalayın.

  (18) Siteye veya Sitenin kullanıcılarının menfaatlerine veya mülklerine zarar verebilecek virüsleri, Truva atlarını, solucanları, zaman bombalarını, iptal paketlerini, Paskalya yumurtalarını veya diğer bilgisayar programlama teknolojilerini dağıtın.

  (19) Bize sorumluluk yükleyin veya ISS'lerimizin veya diğer tedarikçilerin hizmetlerini kaybetmemize (tamamen veya kısmen) neden olalım.

  (20) Altyapımız üzerinde mantıksız veya orantısız olarak büyük bir yük getiren veya öngören (tamamen kendi takdirimize bağlı olarak) herhangi bir önlem alın.

  (21) Siteye düzgün bir şekilde çalışmak için müdahale etmek veya müdahale etmeye çalışmak.

  (22) Başka bir kullanıcının hesabını devralmaya veya Sitenin veya kullanıcı hesaplarının ve ilgili özelliklerin korsanlığı veya kimlik avı yapılmasına çalışılmalıdır.

  (23) İlgili herhangi bir ülkenin ihracat kontrol yasalarına aykırı haricinde herhangi bir Site aracını dışa aktar veya yeniden ihraç et.

  (24) Siteden herhangi bir içeriği kopyalama, değiştirme veya dağıtma veya Sitenin telif hakkı Ürününü ve / veya ticari markasını herhangi bir şekilde ihlal etme.

  (25) Herhangi bir yasa, kural, yönetmelik, yönerge, üçüncü kişi haklarını veya politikalarımıza uymayınız.

  1. Vergiler ve harçlar

  Kullanıcı otlu bu Anlaşma Binawf.net konunun kullanımından kaynaklanan ve Binawf bunların hiçbirine tahammül eder veya bağlı herhangi vergi, harç, ihlalleri, tazminatlar veya masraflarını ödemeyi taahhüt eder.

  1. Hak ve Yükümlülüklerin Devri

  (1) Binawf, kullanıcıdan herhangi bir itiraz olmaksızın, işbu Sözleşme kapsamında Üçüncü kişiye herhangi bir haklarını atamak veya görevlerini yerine getirme hakkına sahip olacaktır. Ve kullanıcı, bu görevden haberdar edildikten hemen sonra, Başvuru Sahibine yönelik tüm yükümlülüklerini yerine getirmekle yükümlüdür. Fakat kullanıcı, bu Sözleşmedeki yükümlülüklerini yerine getirmezse veya yükümlülüklerini ihlal ederse, Başvuru Sahibinin kullanıcıya karşı gerekli tüm yasal işlemleri yapmaya hakkı vardır.

  (2) Kullanıcı, Binawf'un yazılı onayını aldıktan sonra, bu Sözleşme uyarınca yükümlülüklerini ve haklarını veya Site Hesabının Yönetimi alanını üçüncü bir şahsa atayamaz.

  1. Değişiklikler

  (1) Kullanıcı, Binawf tarafından politikalara ve usullere yapılan tüm değişiklikleri ve değişiklikleri kabul etmeli ve kabul etmelidir.

  (2) Binawf, verimliliğini artırmak için Site tarafından istenen herhangi bir zamanda herhangi bir değişiklik veya iyileştirme yapabilir ve Kullanıcı, Binawf tarafından kendisine verilen herhangi bir talimat veya yönergeye uymayı taahhüt eder.

  (3) Bu Anlaşmanın hiçbir hükümler değişmiş yazılı onayı olmadan tadil veya ikame edilir Binawf.

  (4) Binawf değiştirmeye veya bu şartlar ve kullanım koşullarını güncelleyebilir Binawf.net size haber vermeden zaman zaman.

  (5) Eğer belirli siteler veya hizmetlerin kullanımı için size sunulacaktır herhangi bir ek hüküm ve koşullara uymayı kabul etmiş Binawf.

  (6) Bu tür bir ek şartları bu şartlar ve koşulları referans olarak dahil edilmiştir.

  1. Anlaşma İptal

  Anlaşma bahaneler veya aşağıdaki durumlardan herhangi birinde yargı sürecini almadan rescindable olacaktır:

  (1) Kullanıcı veya onun personeli biri yukarıda bu Sözleşme'nin herhangi bir maddesinde belirtilen ne ihlal ettiğini kanıtladığı ise, Binawf aynı kaynaklanan hasarlar için bir tazminat talep etme hakkını koruyarak birlikte feshedebilir.

  (2) rızası olmadan hesaba ya da devir arasında) Atama Binawf.

  (3) Sözleşme arızası durumunda buradaki sağındaki halel bu ihlali gidermek için, ciddi bir tepki vermeden belirtilen yükümlülüklerinden herhangi birini yerine getirmek için Kullanıcı iptal edilecektir Binawf tazminat varsa iddia.

  (4) Anlaşma iflas veya fesih halinde de sona erer.

  Halel diğer haklara ve çözüm yollarına Binawf aksi takdirde bu Kullanıcı Anlaşması kapsamında veya yasa veya, Binawf yükümlülüğü olmaksızın ve derhal edilebilir: süresiz / geçici olarak eylemlerin diğer kullanıcıları uyarmak, etkinlik sınırlamak tekliflerinizi kaldırmak, girişlerinizi sona askıya sınır veya üyeliğinizi çekilme ve / veya sınır veya Siteye erişiminizi çekilme:

  (a) Eğer Binawf doğrulamak veya sağladığınız herhangi bir bilgi kimliğini doğrulamak edemez.

  (b) Eğer Binawf (kendi takdirine bağlı olarak) inanmaktadır Eylemleriniz sizin için hukuki sorumluluk, diğer kullanıcıların veya neden olabileceğini Binawf.

  (c) Bu Kullanıcı Sözleşmesini ihlal ederse Binawf vadesi gelmiş ve sizin tarafınızdan nedeniyle tutarları geri saklı tutar Binawf veya sizin tarafınızdan kaynaklanan herhangi bir kayıp ve zararların Binawf ve yasal eylem ve / veya cezai işlem başlatılması dahil bu tür adımlar atmaya size karşı olarak Binawf kendi takdirine bağlı olarak, gerekli gördüğü.

  (ç) sizin veya başkalarının ihlali göre hareket etmek bizim başarısızlık feragat teşkil etmez Binawf buna saygı, ya sonraki veya benzer ihlaller ile herhangi bir eylemleri için Bu doğru.

  (d) Binawf bu Kullanıcı Sözleşmesi'nin olabileceğini tüm ihlalleri karşı adım atacak garanti etmez.

  durumda bu Sözleşmede herhangi bir hükmünün geçersiz, yasadışı veya uygulanamaz yapılacaktır kalan hükümlerin geçerliliği, yasallığı ve uygulanabilirliği işbu herhangi bir şekilde etkilenmeyecek edilemez veya bozulmayacaktır.

  1. Uygulanacak Hukuk ve Yargı

  (1) Bu Anlaşma, Türkiye yasaları tarafından yönetilecektir.

  (2) Ne olursa olsun, bu siteye erişmek nerede, sen hukukun herhangi bir eylem doğan veya sadece bulunan mahkemelerde açılan ve hükmolunur bu şartlar ve koşullar ile ilgili olduğunu kabul İstanbul, Türkiye ve bundan dolayı geri dönülmez ve koşulsuz rıza ve bu şartlar ve koşullardan kaynaklanan herhangi bir takım, eylem veya işlem yapılması üzerine münhasır yargı ve bu mahkemelerin mekan gönderin.

  1. Notlar

  (1) gönderilecek bildirimler Binawf sizden e-posta yoluyla tarafından verilecektir.

  (2) den size tüm bildirimler Binawf Sitede yayınlanan bildirimler tarafından veya kayıt sürecinde bize verdiğiniz ve bu tür bir e-posta gönderildikten sonra sizin tarafınızdan 24 saat alınmasına sayılır e-posta adresine e-posta yoluyla verilecek.

  1. Takvim

  Zaman bütün referanslar, burada Gregoryen takvimine göre yorumlanacaktır.

  1. Dil

  (1) Bu Arapça metin anlaşması bunların yorumlanması ve performans amacıyla orijinal metin kabul edilecektir.

  (2) Her iki taraf durumunda anlaşmazlık bu anlaşmanın doğar ve / veya yorumlanması ve performans buradaki, Arapça dili esas alınır ve Arapça metin burada resmi versiyonu olacaktır olabileceğini şu ana kadarki arasında kararlaştırılan edilir.